Čeština | English
Klientská zóna

Kontakt

STRABAG PFS a.s.
Prosecká 855/68
190 00 Praha 9
Tel.: +420 725 800 351
info@strabag-pfs.cz
www.strabag-pfs.cz

Reference

Kanceláře City Empiria, 25. NP

Reprezentativní kanceláře v City Empiria, 25. patro

Lokalita: Praha

Plocha: 320 m2

Budova: skeletová

Nadstandardní a zařízené kancelářské prostory o ploše 320,4 m2 (půlka celého podlaží) v druhé nejvyšší administrativní budově v České republice - City Empiria. Kanceláře jsou 25. patře s výhledem na celou Prahu. City Empiria se nachází v Praze 4 v ulici Na Strži v těsné blízkosti stanice metra "C" Pankrác.

Budova, která byla v roce 2005 kompletně zrekonstruována, poskytuje díky své unikátní výšce 104 metrů a svou mimořádnou polohou výjimečný pohled na Pražský hrad a další dominanty města. Sama se přitom stala jednou z nich. Budova je plně klimatizovaná a vybavena centrální recepcí. Dispozičně se jedná o 4 menší kanceláře (zasedací místnosti) a jeden velký open-space. Čistá kancelářská plocha je 246,6 m2, dále vlastní recepce, sociální zařízení s kuchyní, oddělené toalety. Kanceláře jsou neprůchozí a přístupné z jedné chodby. Dispozici prostor si lze libovolně upravit.

Možnost využití stávajícího kancelářského vybavení včetně nábytku a techniky, kabelové rozvody, včetně vysokorychlostního internetového přístupu, služby a údržba na místě, dostupnost 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu, bezbariérový přístup, 4 vysokorychlostní výtahy, ostraha, samoobslužné stravovací zařízení ve 2. nadzemním podlaží budovy.

Budova City Empiria je díky své strategické poloze, s přímým vstupem od metra Pankrác, autobusovým spojením, bezprostřední blízkostí severojižní magistrály, velmi dobře přístupná. Objekt zároveň bezprostředně navazuje na  multifunkční nákupní centrum Arkády Pankrác, které poskytuje další významné služby (stravování, bankovní služby, obchodní služby atd.)

xhtml code by ondrej kubik